Produkt byl přidán do oblíbených
Auto policejní svítící s kouřovými efekty RC na dálkové ovládání 18 cm - český obal
Auto policejní svítící kouřící RC na dálkové ovládání. Velikost 18 cm. Světelné a kouřové efekty. Bateriový pack 3.7V Li-ion do auta ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto policejní svítící kouřící RC na dálkové ovládání.
Velikost 18 cm.
Světelné a kouřové efekty. Bateriový pack 3.7V Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
USB kabel součástí. Nádržka na vodu na křídle. Nádobka na vodu součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Tlačítko mezi páčkami na ovladači - kouřové efekty.
- nelze používat více autíček současně, ovládání se ruší.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029755 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V Li-ion auto součástí, 2xAA ovladač není součástí |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 34.5 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
