Auto závodní kouřící RC na dálkové ovládání 22 cm
Kód produktu: W028992
Tak tohle bude jízda! Chceš zažít opravdový adrenalin? S tímto závodním RC autem pojedeš závod svých snů! Díky kouřovým efektům uděláš pro své ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Tak tohle bude jízda! Chceš zažít opravdový adrenalin? S tímto závodním RC autem pojedeš závod svých snů! Díky kouřovým efektům uděláš pro své okolí také parádní show! Tak se připrav na start a rozjeď to!
- pistolový ovladač
- USB kabel součástí
- bateriový pack 3.7V 400mAh do auta součástí
- nabíjení 60 min
- dosah 25 m
- nádržka na vodu v horní části auta před křídlem
Rozměry: 22 x 11 x 6,4 cm
Baterie 2xAA do ovladače nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028992 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 400mAh auto součástí, 2xAA ovladač není součástí |
| Délka výrobku: | 37.8 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
