Auto RC na dálkové ovládání 14 cm
Kód produktu: W021468
Auto RC na dálkové ovládání. Velikost 14 cm. Ovladač na zápěstí s funkcí rotace o 360 stupňů a citlivými kaskadérskými schopnostmi. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání.
Velikost 14 cm.
Ovladač na zápěstí s funkcí rotace o 360 stupňů a citlivými kaskadérskými schopnostmi.
- Frekvence 2.4 GHz.
- Světelné efekty.
- Programování.
Auto bateriový pack 3.7V, součástí ovladač, 2xAAA nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W021468 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | auto bateriový pack 3.7V, součástí ovladač 2xAAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
