Auto RC na dálkové ovládání 12 cm
Kód produktu: W029243
Auto RC na dálkové ovládání. Rozměry 12x11x11 cm. Otáčející se přední část auta kolem své osy. Světelné efekty. Frekvence 27 MHz. 3xAAA do ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání.
Rozměry 12x11x11 cm.
Otáčející se přední část auta kolem své osy.
Světelné efekty. Frekvence 27 MHz. 3xAAA do auta a 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029243 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA auto, 2xAA ovladač nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
