Formule RC na dálkové ovládání 20,5 cm
Kód produktu: W038246
Formule RC na dálkové ovládání. Rozměry 20,5x9,5x5,5 cm. Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Formule RC na dálkové ovládání.
Rozměry 20,5x9,5x5,5 cm.
Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038246 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
