Auto RC terénní na dálkové ovládání 17 cm
Kód produktu: W038441
Auto RC na dálkové ovládání. Rozměry 17x9x7,5 cm. Frekvence 27 MHz. 3xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání.
Rozměry 17x9x7,5 cm.
Frekvence 27 MHz. 3xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038441 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.1 cm |
| Výška výrobku: | 12.6 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
