Auto RC na dálkové ovládání 18 cm
Kód produktu: W020989
Auto RC na dálkové ovládání. Velikost 18 cm. Frekvence 27 MHz. Auto 3xAA, ovladače 2xAA nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání.
Velikost 18 cm.
Frekvence 27 MHz. Auto 3xAA, ovladače 2xAA nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020989 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | auto 3xAA, ovladače 2xAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 28.8 cm |
| Šířka výrobku: | 13.8 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
