Autobus RC na dálkové ovládání 32 cm
Kód produktu: W013371
Autobus RC na dálkové ovládání. Velikost 32 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. Nabíjecí 4xAA baterie do autobusu a nabíjecí adaptér součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Autobus RC na dálkové ovládání.
Velikost 32 cm.
Frekvence 27MHz.
Světelné efekty.
Nabíjecí 4xAA baterie do autobusu a nabíjecí adaptér součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W013371 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 4xAA nabíjecí pro auto součástí, 2xAA pro ovladač nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 39.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
