Bugina RC na dálkové ovládání 23 cm
Kód produktu: W029335
Tak tohle bude jízda! Chceš zažít opravdový adrenalin? S závodní RC buginou na dálkové ovládání pojedeš závod svých snů! Tak se připrav na start a ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Tak tohle bude jízda! Chceš zažít opravdový adrenalin? S závodní RC buginou na dálkové ovládání pojedeš závod svých snů! Tak se připrav na start a rozjeď to!
- USB kabel součástí
- přepínač ON/OFF na spodní straně auta
Velikost: 23 cm
Bateriový pack 3.7V do buginy součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029335 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V bugina (součástí), 2xAA ovladač (nejsou součástí) |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
