Auto svítící RC na dálkové ovládání 27 cm
Kód produktu: W038672
Auto svítící RC na dálkové ovládání. Rozměry 27x12x8 cm. Frekvence 27 MHz. Pistolový ovladač. Světelné efekty celého auta. 4xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto svítící RC na dálkové ovládání.
Rozměry 27x12x8 cm.
Frekvence 27 MHz.
Pistolový ovladač. Světelné efekty celého auta. 4xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038672 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 34.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
