Produkt byl přidán do oblíbených
Vlak trať s efekty 112x61x7,5 cm
Vlak trať s efekty. Rozměry sestavené trati 112x61x7,5 cm. Vláček je propojený magnety. Trať vydává zvukové efekty. Aktivace přepínačem na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak trať s efekty.
Rozměry sestavené trati 112x61x7,5 cm.
Vláček je propojený magnety. Trať vydává zvukové efekty. Aktivace přepínačem na mašince - směrová tlačítka pro jízdu v daném směru.
Část trati aktivuje zvukové efekty, 1x3V CR2032 baterie jsou součástí. Vláček - 1xAA (1,5V), není součástí.
Sada se skládá z 90 dílků.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050750 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | Car: 1*AA (not included), Sound Track: 1*CR2032 (included) |
| Délka výrobku: | 52.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 35.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
