Vlak s efekty 44 cm - český obal
Kód produktu: W013521
Vlak s efekty. Velikost 44,5 x 5,8 x 9 cm. Světelné a zvukové efekty, aktivace tlačítky na střeše. Na setrvačník.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak s efekty.
Velikost 44,5 x 5,8 x 9 cm.
Světelné a zvukové efekty, aktivace tlačítky na střeše.
Na setrvačník.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W013521 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13/LR44 součástí |
| Délka výrobku: | 48.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
