Vlak rychlostní set RC 84x62 cm
Kód produktu: W008057
Super rychlostní vlak pro milovníky nejnovějších technologií a způsobů cestování. Ani v tunelu se díky jeho světelným efektům neztratí. Obsah ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Super rychlostní vlak pro milovníky nejnovějších technologií a způsobů cestování. Ani v tunelu se díky jeho světelným efektům neztratí.
Obsah balení:
- mašinka a 2 vagóny
- koleje
- ovladač s přísavkou
- výhybka, stromy, značka.
Magnetické spojení vagónů. Ovladač - jízda dopředu, jízda dozadu.
Rozměry 84x62 cm, délka trati 308 cm.
Doporučený věk: od 3 let
3xAA do vlaku, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W008057 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | vlak - 3xAA, ovladač - 2xAA |
| Délka výrobku: | 48.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
