Mašinka s efekty na setrvačník 23,5 cm
Kód produktu: W038546
Mašinka s efekty. Rozměry 23,5x12x14 cm. Na zpětné natažení. Světelné a zvukové efekty tlačítky na mašince. 3xAAA baterie nejsou součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Mašinka s efekty.
Rozměry 23,5x12x14 cm.
Na zpětné natažení. Světelné a zvukové efekty tlačítky na mašince. 3xAAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038546 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Délka výrobku: | 28.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
