Vlaková dráha v kufříku 142 dílků 110x46x36,5 cm
Kód produktu: W038652
Vlaková dráha v kufříku 142 dílků. Rozměry 110x46x36,5 cm. 2xAAA baterie do mašinky nejsou součástí. Komínek mašinky slouží jako tlačítko ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vlaková dráha v kufříku 142 dílků.
Rozměry 110x46x36,5 cm. 2xAAA baterie do mašinky nejsou součástí. Komínek mašinky slouží jako tlačítko ON/OFF.
Obsah - dráha, mašinka, 2 budovy, zastávka, most, závora, značka, stromy, světla. Obrázkový návod na sestavení na vnitřní straně obalové karty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038652 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.7 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
