Stavebnice Auto červené RC na dálkové ovládání 17 cm 279 dílků - český obal
Kód produktu: W050869
Stavebnice Auto červené RC na dálkové ovládání 279 dílků. Rozměry 16,8x7,6x5 cm. Pistolový ovladač. Frekvence 2.4GHz. Bateriový ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Stavebnice Auto červené RC na dálkové ovládání
- 279 dílků.
Rozměry 16,8x7,6x5 cm.
Pistolový ovladač.
Frekvence 2.4GHz. Bateriový pack 3.7V 350mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na boční straně ovladače.
Obrázkový návod bez textu a nálepky součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050869 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 350mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
