Produkt byl přidán do oblíbených
Piano zvířátko 18 cm
Kód produktu: W025893
Piano zvířátko. Velikost 18 cm. 2xAA baterie nejsou součástí. Varianty: kravička, ovečka, žirafa, kůň, slon. Zvolenou variantu si ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Piano zvířátko.
Velikost 18 cm.
2xAA baterie nejsou součástí.
Varianty: kravička, ovečka, žirafa, kůň, slon.
Zvolenou variantu si uveďte do poznámky v objednávce. Pokud nebude uvedená varianta vychystáme zboží dle náhodného výběru.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W025893 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
