Letadlo na setrvačník s efekty 14 cm
Kód produktu: W005223
Plastové letadlo na setrvačník se světelnými a zvukovými efekty potěší všechny nadšence těchto strojů! Pro malé piloty bude hra s ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Plastové letadlo na setrvačník se světelnými a zvukovými efekty potěší všechny nadšence těchto strojů! Pro malé piloty bude hra s letadlem zábavou na dlouhé hodiny!
Velikost: 14 cm
Doporučený věk: od 18 měsíců
Baterie 3xAG13 jsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005223 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 součástí |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
