Maamaa Slon s efekty 12cm
Kód produktu: W036446
Maamaa Slon. Světelné a zvukové efekt oranžovým tlačítkem. 3xAG13 baterie součástí. Přepínač ON/OFF.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Maamaa Slon.
Světelné a zvukové efekt oranžovým tlačítkem.
3xAG13 baterie součástí. Přepínač ON/OFF.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036446 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
