Chrastítko mořský koník s efekty 16cm
Kód produktu: W049225
Chrastítko mořský koník s efekty. Rozměry 16x10x3cm. 2xAG13 baterie součástí. Vypínač na hlavě koníka. Zvukové a světelné efekty. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Chrastítko mořský koník s efekty.
Rozměry 16x10x3cm. 2xAG13 baterie součástí.
Vypínač na hlavě koníka. Zvukové a světelné efekty.
Po zapnutí hraje melodie. Po skončení písničky se zahrkáním spustí další.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049225 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAG13 |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
