Chrastítko auto s efekty 11 cm
Kód produktu: W049220
Chrastítko auto s efekty. Velikost 11cm. Tlačítko on/off. Tlačítkem na předním kole se zapínají zvuky auta, tlačítkem na zadním kole se spouští 6 různých melodií. Baterie 2xAG13 součástí
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Chrastítko auto s efekty.
Velikost 11cm.
Tlačítko on/off. Tlačítkem na předním kole se zapínají zvuky auta, tlačítkem na zadním kole se spouští 6 různých melodií. Baterie 2xAG13 součástí
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049220 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAG13 |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
