Ocas karneval čertí /2 druhy
Kód produktu: 880203
Ocas na čerta je ideálním doplňkem ke kostýmu v době Mikuláše. Na výběr je varianta černá a červená. Čertovský ocas je vyztužen drátkem pro lepší držení a jeho délka je 80cm.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Ocas na čerta je ideálním doplňkem ke kostýmu v době Mikuláše. Na výběr je varianta černá a červená. Čertovský ocas je vyztužen drátkem pro lepší držení a jeho délka je 80cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880203 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
