Čertí karneval set - uši, ocas, hůl
Kód produktu: 880208
Pozor pozor, řezaz řínčí, čerti jdou! Set je celý vyzdoben červenými flitry, proto všechny čertice budou vypadat s těmido doplňky opravdu stylově. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Pozor pozor, řezaz řínčí, čerti jdou! Set je celý vyzdoben červenými flitry, proto všechny čertice budou vypadat s těmido doplňky opravdu stylově.
Set obsahuje: čelenku s glitrovými růžky, trojzubec, ocas.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880208 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 37.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
