Čepice Mikuláš 31x28 cm
Kód produktu: 880386
Mikulášská čepice nesmí chybět jako doplněk k tvému kostýmu. Čepice je vyrobena z flicu a dekorována zlatým vyšíváním. Doporučený věk: od 6 let
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Mikulášská čepice nesmí chybět jako doplněk k tvému kostýmu.
Čepice je vyrobena z flicu a dekorována zlatým vyšíváním.
Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880386 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 34.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
