Rohy čertovské svítící (blikající) s ozdobou 17x17 cm
Kód produktu: W039099
Pokud se letos chystáte chodit strašit děti na Mikuláše nebo jdete na nějaký pekelný mikulášský večírek za čerta či sexy čertici, pak ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Pokud se letos chystáte chodit strašit děti na Mikuláše nebo jdete na nějaký pekelný mikulášský večírek za čerta či sexy čertici, pak potřebujete k vašemu kostýmu jednoznačně rohy. Tyto rohy navíc blikají, což je skvělé ve tmě. S rohy bude mít váš kostým čerta zaručeně úspěch a dáte o sobě znát.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039099 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3x LR44(AG13) |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
