Produkt byl přidán do oblíbených
Ještěrka RC na dálkové ovládání 35 cm
Tyto ještěrky vypadají opravdu jako živé. Ještěrka má realistické pohyby - chůze dopředu, dozadu, pohyb hlavou i ocasem. Umí být pěkně ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Tyto ještěrky vypadají opravdu jako živé.
Ještěrka má realistické pohyby - chůze dopředu, dozadu, pohyb hlavou i ocasem. Umí být pěkně mrštná.
Materiál: plast
Velikost: 35 cm
Doporučený věk: od 3 let
Nabíjení pomocí baterií: 2xAA pro ještěrku nejsou součástí, 3xAG13 pro ovladač součástí.
Tomáš testuje, mrkněte na video:
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007680 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | ovladač - 3xAG13 součástí, ještěr - 2xAA není součástí |
| Délka výrobku: | 39.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |

