Dino Brachiosaurus RC na dálkové ovládání 18 cm
Kód produktu: W013304
Dino Brachiosaurus RC na dálkové ovládání. Velikost 18 x 18 x 7,5 cm. IR ovladač. Svítící oči a otevírací tlama. Pohyb dopředu a dozadu. Výběr 3 frekvencí (A, B, C).
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dino Brachiosaurus RC na dálkové ovládání.
Velikost 18 x 18 x 7,5 cm. IR ovladač.
Svítící oči a otevírací tlama. Pohyb dopředu a dozadu.
Výběr 3 frekvencí (A, B, C).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W013304 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | dino - 2 x AAA, ovladač 3 x AAA nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
