Moucha obří RC na dálkové ovládání 11x9 cm - český obal
Obří moucha na dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej mouchu na tajné místo a zábava může začít. ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Obří moucha na dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej mouchu na tajné místo a zábava může začít.
Zapnete přesunem spínače ve spodní části mouchy na polohu ON. IR ovladač. tlačítko dopředu, tlačítko couvání doprava. Podržení obou tlačítek zároveň na dobu 3 vteřin spustí demo.
Výdrž: až 20 min
Dosah: 10 m
Velikost: 11x9 cm
Doporučený věk: od 6 let
Moucha 3 x AG13, ovladač 3xAG13,
6 baterií součástí balení. A,B,C přepínač frekvencí.
Tomáš recenzuje:
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007639 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | moucha - 3xLR44, ovladač - 3xLR44 |
| Délka výrobku: | 23.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.7 cm |
| Výška výrobku: | 5.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |

