Beruška obří RC na dálkové ovládání 9 cm - český obal
Kód produktu: W012526
Obří beruška na dálkové ovládání. Velikost 9 x 9 cm. IR ovladač, dopředu, couvání doprava, demo. Výdrž až 20 min dosah 10 m. Beruška 3 x LR44 součástí, ovladač - 3xLR44, součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Obří beruška na dálkové ovládání.
Velikost 9 x 9 cm.
- IR ovladač, dopředu, couvání doprava, demo.
- Výdrž až 20 min
- dosah 10 m.
- Beruška 3 x LR44 součástí, ovladač - 3xLR44, součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012526 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | moucha - 3xLR44 součástí, ovladač - 3xLR44 součástí |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.7 cm |
| Výška výrobku: | 5.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

