Dinosaurus RC na dálkové ovládání 64x25 cm- II. jakost
Poškozený obal Dinosaurus RC na dálkové ovládání. Rozměry 64x15,7x25,3 cm. Světelné, zvukové a kouřové efekty. Bateriový pack 3.7V do ...
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Dinosaurus RC na dálkové ovládání.
Rozměry 64x15,7x25,3 cm.
Světelné, zvukové a kouřové efekty.
Bateriový pack 3.7V do dinosaura součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
USB kabel součástí.
Přepínač ON/OFF ze spodu dinosaura.
Nádržka na vodu na hlavě. Nádobka na vodu součástí.
Funkce - chůze dopředu, dozadu, otáčení vlevo, vpravo, programování, kouř, hudba, nastavení hlasitosti, ovládání dotykem (dotyk pod spodní čelistí). Složte dle obrázku na spodní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029659-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V dinosaurus (součástí), 2xAA ovladač (není součástí) |
| Délka výrobku: | 57.8 cm |
| Šířka výrobku: | 17.9 cm |
| Výška výrobku: | 27.6 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
