Auto Moon Rover RC na dálkové ovládání 35 cm, zelený - II. jakost
Poškozený obal Moon Rover je velmi propracované auto na vysílačku. Připrav se na vesmírnou misi. S multifunkčním autem Moon Rover ti půjde ...
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Moon Rover je velmi propracované auto na vysílačku. Připrav se na vesmírnou misi. S multifunkčním autem Moon Rover ti půjde průzkum mnohem snadněji. Je velmi propracované auto na vysílačku. Jezdi rychlostí světla, driftuj a nenech se zastavit žádnou překážkou.
Díky zvedajícímu/ snižujícímu se podvozku tě nic nepřekvapí. Pohon 4x4 ti pomůže zdolat i těžko obtížná místa. Další vesmírná mise splněna! Oslav to rotací o 360 °.
Velikost: 35 cm.
Doporučený věk: od 5 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W009190-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | auto - 7.4V 500mAh, ovladač - 2xAAA (není součástí) |
| Délka výrobku: | 46.5 cm |
| Šířka výrobku: | 24.5 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
