Vrtulník s figurkami a efekty 60 cm - II. jakost
Poškozený obal VRTULNÍK S FIGURKAMI A EFEKTY Užijte si letecké dobrodružství s tímto vrtulníkem, který obsahuje figurky ...
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
VRTULNÍK S FIGURKAMI A EFEKTY Užijte si letecké dobrodružství s tímto vrtulníkem, který obsahuje figurky a efekty pro dynamickou hru.
Dron střílející náboje.
Velikost vrtulníku 60 cm, vojáků 10 cm.
Světelné a zvukové efekty tlačítky na levém boku vrtulníku. 2xAA baterie do vrtulníku nejsou součástí. Obsah - vrtulník, dron, náboje, zbraně, 2 figurky vojáků. Obrázkový návod na používání na zadní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039665-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA do vrtulníku |
| Délka výrobku: | 62.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
