Batoh kreativní růžový 28cm - II. jakost
Kód produktu: W037555-2
Poškozený obal Batoh kreativní. Velikost 28cm. Otevírací batoh, obsahuje otevíratelné přihrádky, kreslicí tabulku na mazací fixy a ...
Poslední kus
Skladem pouze na eshopu
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Batoh kreativní.
Velikost 28cm.
Otevírací batoh, obsahuje otevíratelné přihrádky, kreslicí tabulku na mazací fixy a přichycení magnetek, druhou strana tabulky lze popsat křídou, magnetická čísla a písmenka, křídy, hubku na mazání, mazací fixy, popruhy na záda, nálepky na ozdobení batohu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037555-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 21.3 cm |
| Šířka výrobku: | 10.2 cm |
| Výška výrobku: | 29.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
