Chrono Bomb hra - II. jakost
Poškozený obal Chrono Bomb je akční hra pro celou rodinu. Natáhněte libovolně v pokoji provázky a prověřte svou rychlost ...
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Chrono Bomb je akční hra pro celou rodinu. Natáhněte libovolně v pokoji provázky a prověřte svou rychlost a obratnost.
Překonejte nastražené provázky aniž se jich dotknete a dostaňte se k bombě dříve, než vybuchne. Ale pozor, jakmile se provázků dotknete třikrát, bomba vybuchne i před časovým limitem. Můžete si zvolit dvě hry: Trénink nebo Odpočítávání. Při tréninku máte šanci zneškodnit bombu v neomezeném čase. Zvolíte-li odpočítávání, můžete si nastavit časový limit. Pozor, v případě obou her je každý dotek provázku penalizován.
Balení obsahuje: 1× bombu, 4× jednoduchou svorku, svorku na uchycení senzoru pohybu, 8× objektovou kartu, návod.
Hra vyžaduje: 3× AAA baterie (nejsou součástí balení).
Doporučený věk: od 7 let.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W046437-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3× AAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 26.7 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
