Dětský Nafukovací bazén - medvídek, 61 x 22 cm, Intex 57106N
Tříkomorový bílý bazének s potiskem barevných veselých dinosaurů je určen pro nejmenší děti. Doporučená výška vody je 15 cm, kdy se děti ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tříkomorový bílý bazének s potiskem barevných veselých dinosaurů je určen pro nejmenší děti. Doporučená výška vody je 15 cm, kdy se děti mohou příjemně ovlažit a pohrát si s hračkami do vody. Bazén má nafukovací dno pro větší pohodlí.
Firma Intex obhajuje svoji kvalitu výrobků pro rekreaci a zábavu na celosvětovém trhu již několik desítek let. To platí jak pro bazény a jejich příslušenství, tak pro nafukovací hračky.
- neobsahuje ftaláty a latex
- příznivá cena, kvalitní materiál
- splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy
Objem vody: 33 l
Rozměry: 61 x 22 cm
Doporučený věk: od 12 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 157106 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 14.5 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
