Nafukovací Bazén Crystal modrý 168x41cm Intex 58446NP
Kód produktu: 158446
Modrý bazén Crystal Krásně modrý dětský nafukovací bazének kruhového tvaru o průměru 168 cm. Tímto bazénkem jistě potěšíte své nejmenší! ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Modrý bazén Crystal
Krásně modrý dětský nafukovací bazének kruhového tvaru o průměru 168 cm. Tímto bazénkem jistě potěšíte své nejmenší! Tříkomorový. Materiál Vinil
- Rozměry: 168 x 41 cm
- Doporučený věk: 3+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 158446 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
