57471NP Nafukovací bazén - akvárium - II. jakost
Kód produktu: W157471-2
Poškozený obal Dětský bazén, ve kterém si budou děti připadat jako rybky v akváriu. Bazén - akvárium: tvar bazénu - čtverec hloubka ...
Poslední kus
Skladem pouze na eshopu
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Dětský bazén, ve kterém si budou děti připadat jako rybky v akváriu.
Bazén - akvárium:
- tvar bazénu - čtverec
- hloubka 50 cm
- průhledné a široké stěny
Rozměry: 159 x 159 x 50 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W157471-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 35.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
