Nafukovací Bazén Crystal 114 x 25 cm,Intex 59416NP
Kód produktu: 159416
Intex 59416 Bazén Crystal 114x25cm Modrý nafukovací dětský bazének Intex se skládá ze tří kruhů. Nafukovací bazén si vaše děti velmi ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Intex 59416 Bazén Crystal 114x25cm
Modrý nafukovací dětský bazének Intex se skládá ze tří kruhů. Nafukovací bazén si vaše děti velmi oblíbí, zejména pokud je krásný letní počasí a Vy a Vaše děti se nechcete tlačit na koupalištích. Bazén můžete vzít s sebou kamkoliv a nezabere ani mnoho místa.
- rozměry 114 x 25 cm
- objem bazénu při do 17 cm - 167 litrů
- síly stěn 0,20 mm
- síla podlahy 0,18 mm
- hmotnost bez vody 0,9 kg
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159416 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
