Dětský Nafukovací bazén akvárium,159 x 159 x 50 cm, Intex 57471NP
Kód produktu: 157471
Dětský bazén, ve kterém si budou děti připadat jako rybky v akváriu. Bazén - akvárium: tvar bazénu - čtverec hloubka 50 cm průhledné a ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský bazén, ve kterém si budou děti připadat jako rybky v akváriu.
Bazén - akvárium:
- tvar bazénu - čtverec
- hloubka 50 cm
- průhledné a široké stěny
Rozměry: 159 x 159 x 50 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 157471 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 35.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
