Dětský bazén velryba s rozstřikováním 201 x 196 x 91 cm, Intex 57440
Kód produktu: W002176
Dětský bazén ve stylovém provedení velryby má ve zvednutém ocásku umístěný rozstřikovač, který se postará o příjemnou spršku během horkých letních ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský bazén ve stylovém provedení velryby má ve zvednutém ocásku umístěný rozstřikovač, který se postará o příjemnou spršku během horkých letních dnů!
- vyrobeno z kvalitního vinylu
- opravné záplaty součástí balení
Objem: 220 l
Rozměry: 201 x 196 x 91 cm
Doporučený věk: od 2 let
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W002176 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 26.72 cm |
| Šířka výrobku: | 11.45 cm |
| Výška výrobku: | 30.53 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
