Produkt byl přidán do oblíbených
Auto terénní V8 RC na dálkové ovládání 21 cm
Kód produktu: W049331
Auto terénní V8 RC na dálkové ovládání. Rozměry 21x13,8x12 cm. Frekvence 27 nebo 40MHz. Pistolový ovladač. Světelné efekty. Bateriový ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto terénní V8 RC na dálkové ovládání.
Rozměry 21x13,8x12 cm.
Frekvence 27 nebo 40MHz.
Pistolový ovladač. Světelné efekty.
Bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
USB kabel součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049331 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
