Casdon vysavač tyčový Dyson 71 cm
Kód produktu: W008592
Malé děti zbožňují hru na rodiče a předstírají, že umí uklízet jako dospělí. Tyčový vysavač Dyson Cord Free 71cm, funkčním sacím výkonem ...
Není skladem
Podobné produkty
Popis produktu
Malé děti zbožňují hru na rodiče a předstírají, že umí uklízet jako dospělí.
Tyčový vysavač Dyson Cord Free 71cm, funkčním sacím výkonem a autentickým zvukem.
Materiál: plast
Velikost: 71 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W008592 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 49.2 cm |
| Šířka výrobku: | 12.7 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
