Myčka pro malé hospodyňky - Český obal
Večeře byla výborná! Ale ten nepořádek v kuchyni! Hromada špinavého nádobí! Nechce se ti vše umývat ručně? Pořiď si myčku se světelnými a zvukovými ...
Podobné produkty
Popis produktu
Večeře byla výborná! Ale ten nepořádek v kuchyni! Hromada špinavého nádobí! Nechce se ti vše umývat ručně? Pořiď si myčku se světelnými a zvukovými efekty a vše bude bez práce! Dej nádobí do myčky, zvol si ze 4 programů mytí nebo si nastav potřebný čas a je to! Teď si můžeš dát čaj a odpočinout!
Doporučený věk: od 3 let
Baterie 2xAAA jsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001631 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.3 cm |
| Výška výrobku: | 24.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
