Mikrovlnka pro děti 26 cm - Český obal
Kód produktu: W001632
Nechce se ti vařit teplá večeře? Nevadí! Kup si nějakou hotovku a doma ohřej v mikrovlnce! Zmáčkni na displaji příslušný program podle typu jídla a ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nechce se ti vařit teplá večeře? Nevadí! Kup si nějakou hotovku a doma ohřej v mikrovlnce! Zmáčkni na displaji příslušný program podle typu jídla a za chvilku můžeš jíst!
- délku ohřívání si můžeš upravit pomocí tlačítek +/-
- talířek se v mikrovlnce otáčí
- provoz je doprovázen světelnými a zvukovými efekty
Mikrovlnku si nově zakoupíš v českém obale.
Rozměry: 26 x 14 x 17 cm
Doporučený věk: od 3 let
Baterie 3xAA součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001632 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.1 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
