Tuff Tools Fukar na listí 47 cm
Kód produktu: W007493
Další dokonalý pomocník pro malé zahradníky - fukar na úklid spadaného listí. Obsahuje pohyblivé části, zvukové efekty a doopravdy ...
Není skladem
Podobné produkty
Popis produktu
Další dokonalý pomocník pro malé zahradníky - fukar na úklid spadaného listí.
Obsahuje pohyblivé části, zvukové efekty a doopravdy fouká.
Doporučený věk: 3+
3xAA baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007493 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA součástí |
| Délka výrobku: | 51.44 cm |
| Šířka výrobku: | 10.16 cm |
| Výška výrobku: | 18.42 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
