Nářadí s textilním opaskem set
Kód produktu: W031819
Nářadí s textilním opaskem. Obsahuje textilní opasek, přilbu, roušku, pilku, kladívko, kombinačky, hasák, šroubovák, klíč, 2 dřívka, 3 šrouby, 3 matice.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nářadí s textilním opaskem.
Obsahuje textilní opasek, přilbu, roušku, pilku, kladívko, kombinačky, hasák, šroubovák, klíč, 2 dřívka, 3 šrouby, 3 matice.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031819 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
