Plechové kolečko - červené 82x42x35 cm - Český obal
Kód produktu: W056677
Dětské plechové kolečko je věrnou zmenšenou kopií skutečného zahradního kolečka. Nechte si vaše dítě užívat hrátky na čerstvém vzduchu s ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dětské plechové kolečko je věrnou zmenšenou kopií skutečného zahradního kolečka. Nechte si vaše dítě užívat hrátky na čerstvém vzduchu s plechovým kolečkem.
Držadla jsou opatřena plastovými úchyty, které ochrání dětské dlaně před studeným kovem.
Rozměry 82 x 42 x 35 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W056677 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.3 kg |
| Délka výrobku: | 48.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
