Tlapková patrola Vodní nafukovací roztřikovač míč 50 cm
Kód produktu: W053844
Vodní nafukovací roztřikovač míč 50 cm Tlapková patrola modrý do míče naplněněného vzduchem vložte hadici na vodu a zábava může začít. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní nafukovací roztřikovač míč 50 cm Tlapková patrola modrý
- do míče naplněněného vzduchem vložte hadici na vodu a zábava může začít. Lze využít jako stacionární rozstřikovač nebo jako plážový míc.
Rozměr nafouklého míče je 50 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053844 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
