Traktor s vlečkou RC na dálkové ovládání 37 cm
Kód produktu: W038596
Traktor s vlečkou RC na dálkové ovládání. Rozměry 37x9x10 cm. Frekvence 27 MHz. 3.7V bateriový pack do traktoru součástí, 2xAA do ovladače ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Traktor s vlečkou RC na dálkové ovládání.
Rozměry 37x9x10 cm.
Frekvence 27 MHz. 3.7V bateriový pack do traktoru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Tlačítko ON/OFF na spodní straně traktoru.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038596 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V bateriový pack do traktoru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
