Toyota Yaris WRC RC na dálkové ovládání 20 cm
Kód produktu: W037728
Toyota Yaris WRC RC na dálkové ovládání. Rozměry 20x9,5x7 cm. Frekvence 27 MHz. Světelné efekty. 3xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Toyota Yaris WRC RC na dálkové ovládání.
Rozměry 20x9,5x7 cm.
Frekvence 27 MHz.
Světelné efekty.
3xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037728 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA auto, 2xAA ovladač |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
